Візит міністра закордонних справ

30 листопада 2017 року нашу школу відвідав Міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Посадовій особі було цікаво поспілкуватися з учнями нашої школи, оскільки всі наші діти вивчають 4 мови: українську, англійську, польську, російську. Під час діалогу у різних класах Міністр неодноразово повторював слово «суперово». Зацікавили його і стенди «Україна – наша країна», який виготовлений з 20-и тисяч пластикових кришечок, та «Випускники – учасники АТО» з фотографіями колишніх учнів ЗШ № 3.

У кабінеті образотворчого мистецтва Міністр захопився роботами учнів під керівництвом вчителя Буяк Наталії Павлівни. Трьом учням нашої школи були вручені пам’ятки за активну участь у Міжнародному конкурсі з підготовки ілюстрацій до «Книги добра».

Спілкувався з дітьми-переселенцями, вчителями-новаторами, з дітьми різних національностей.

Сподіваємось, що вихованці ЗШ № 3 справили приємне враження на Міністра закордонних справ Павла Клімкіна.