Педрада: “Викладання англійської мови в школі”

11.01.2018 року відбулося засідання педагогічної ради з питання викладання англійської мови в нашій школі. Вчителі англійської мови Сергієнко Т.А., Задер Т.Г., Тунтула Н.М., Остафійчук Л.І., Залуцька Т.Б. в рамках проведення уроку англійської мови розказали членам педколективу про свою роботу, проблеми та досягнення. П’ять робочих груп, що працювали протягом уроку, мали змогу пригадати та поповнити і свої власні знання з англійської мови, і ознайомитись з методами та прийомами роботи своїх колег. Нетрадиційна форма проведення педради сприяла зацікавленості, творчості та дружній атмосфері.