Продовження часткового благоустрою території

Облаштування бруківкою шкільного двору та саду

Фірма-підрядник ПП «СЛАВІЯ-ІФ» 11.07.2019 року приступила до виконання робіт із реалізації проєкту по продовженню часткового благоустрою території школи (облаштування бруківкою  шкільного двору та саду),     а саме:  розбирання асфальтобетонного покриття доріжок шкільного саду вручну, розбирання бордюрів та поребриків, корчування пнів, навантаження на перевезення сміття.

Сьогодні ж почали улаштування підстильного та вирівнювального шарів основи із щебеню і відсіву та установлення бетонних поребриків на бетонній основі.

Почали роботи з доріжок, якими ходять мешканці міста  та учні школи.

Оновлення: 19.06

Робоча група з реалізації проєкту по частковому благоустрою території школи (облаштування бруківкою шкільного двору та саду) повідомила Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради про закінчення робіт та про те, що комісія може їх прийняти та  підписати акт виконаних робіт.

Роботи виконані – акт виконаних робіт підписаний 15.07.2019 року  та зданий в Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради. А це означає, що фірма-  підрядник ПП «СЛАВІЯ-ІФ»  зможе отримати обіцяні 50 000 гривень з міського бюджету. Запрошуємо представників міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства в будь-який час подивитися та прийняти виконану роботу.

Проте робоча група та батьки-активісти вирішили продовжити роботи по оформленню клумби на території шкільного саду. Плануємо завести землю та посадити кущі та квіти.

Всі бажаючі батьки мають змогу контролювати перебіг робіт та вносити свої пропозиції.

Робоча група проекту

Деталі проекту: переглянути