Профілактика булінгу

З початку навчального року психологічна служба ЗШ№3 в своїй просвітницькій роботі зосередила увагу на заходах щодо профілактики таких негативних явищ в учнівському середовищі як булінг, суїцидальні нахили серед підлітків та молоді, пропагуванні принципів здорового способу життя. З учнями школи проводилися лекції ,виховні години, інтерактивні заняття, тренінги як психологічною службою так і у співпраці з МЦСССДМ.
З 14.11.16р. по 25.11.16р. в школі була проведена акція «16 днів проти насильства» з метою інформування дітей та молоді щодо способів протидії насильству в учнівському середовищі, його профілактики та формування у дітей відповідальної поведінки, а також пояснення учасникам НВП поняття «булінгу» та його видів.
Акцію завершив відкритий виховний захід у 8-Б класі на тему: «Профілактика булінгу в учнівському середовищі», проведений соціальним педагогом школи.

Грудень 20, 2016

if.school3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58