“ВІЛ/СНІД – чума ХХІ століття”

1 грудня школа №3 приєдналася до відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДОМ.

Класні керівники отримали  інформаційні листівки про історію виникнення червоної стрічки як символу толерантності та підтримки ВІЛ-інфікованих людей, з метою проведення міні-лекцій з даної теми для учнів школи. Також дітьми були розроблені тематичні плакати, якими вони оформили стіни закладу.

З просвітницькою (профілактичною) метою для учнів 9 та 11 класів практичним психологом та соціальним педагогом був проведений виховний захід на тему «ВІЛ/СНІД – чума ХХІ століття». Під час заняття були обговорені питання  запобігання ураження ВІЛ-інфекцією, шляхи передачі, міфи, що існують в суспільстві стосовно даного захворювання.

Дана тема  була цікавою та  актуальною для учнів, викликала емоційний відгук, запитання та коментарі.

Грудень 04, 2017