Результати проведення батьківських зборів

26.01.2018 відбулись батьківські збори.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Виступ лікаря-педіатра Микитко Марії Іллівни щодо стану захворюваності на кір.
2. Інформація щодо харчування учнів 1-11-х класів з січня 2018 року. Виступ члена шкільної комісії з контролю за харчуванням Соколовської Олени.
3. Підсумки анкетування батьків 1-10-х класів з питання визначення статусу школи на 2018-2019 навчальний рік.
4. Звіт за використані кошти з вересня по грудень 2017 року.
5. Про міський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства.

ВИРІШИЛИ:

1. Взяти до уваги інформацію лікаря-педіатра.
2. Тримати під постійним контролем санітарно-гігієнічний стан приміщення шкільної їдальні та якість готової їжі.
3. Визначити статус школи на 2018-2019 н.р.:
«Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 (з російською та польською мовами навчання)».
4. Взяти до уваги звіт про використання коштів батьків.
5. Взяти участь у міському конкурсі проектів. Всім 1-11-м класам до 02 лютого 2018 року подати директору письмову інформацію про нагальні проблеми школи, які треба вирішити найближчим часом, або підтримати пропозицію щодо облаштування бруківкою внутрішнього дворика школи ( вихід навпроти кабінету виховної роботи) з майбутнім оформленням дитячої площадки для відпочинку учнів.