Шкільні таланти-2017

22.02. 2017 р. традиційно відбувся шкільний музичний конкурс талантів нашої школи. Учасники змагалися у чотирьох номінаціях: вокальний спів; інструментальна музика; хореографія; оригінальний жанр. До складу журі увійшли: вчитель музичного мистецтва Бучинська Наталія Яківна; шкільний психолог Ліщинська Ірина Анатоліївна та учень 11-А класу Сидоров Юрій. Оцінювання відбувалося за чіткими критеріями: виразність виконання; техніка виконання, сценічний образ. Ведучими конкурсу були призначені учні 10-А класу: Шлапак Микита та Волкова Поліна.
У конкурсі цього року приймали участь 20 учасників. Всі номери показали високий рівень підготовки до конкурсу і привертали увагу глядачів. Вперше у такому святі приймали участь учні молодших класів: Абабій Тая 1-А; Менакер Анастасія 1-Д; Бойчук Тетяна 3-Д; Виноградник Софія 3-А, які були нагороджені грамотами.
У номінації: інструментальна музика приймали участь 6 учасників. Перше місце отримала Костюченко Анастасія, учениця 9-А класу (саксофон). Також грамотами за отримані призові місця були нагороджені: Мосій Олександр (5-В – гітара); Новікова Євгенія (6-Д – ф-но); Даляк Софія (7-Д – ф-но).
У номінації : вокальна музика приймали участь 9 учасників. Перше місце розділили дві учасниці: Фученко Вікторія, учениця 8-Д класу та Романюк Юлія, учениця 8-А класу. А також грамотами за отримані призові місця були нагороджені: Філатова Діана (8-А); Лучин Вікторія (5-В); Мосюк Анастасія (6-Д); Лаврів Андріана (6-Д); Кочубей Діана(6-Д).
У номінації: хореографія приймали участь 4 учасника. Перше місце зайняли Небелюк Руслан, учень 5-Д класу і Яворська Злата. Друге місце розділили Ткачівська Соломія (7-Д) і Гулян Катерина (6-В), які показали нам мистецтво східного танцю.
У номінації: оригінальний жанр Данів Юлія, учениця 9-В класу і Романюк Юлія, учениця 8-В класу виконали вокально-інструментальний номер та були також нагороджені за виразне виконання твору

Березень 13, 2017