Кубок НФК “Ураган”

Час шалених футзальних двобоїв шкільного турніру “Кубок НФК “Ураган” пролетів неймовірно швидко. З листопада на спортивному майданчику вирував відчайдушний вир змагань, який не залишав нікого байдужим. Команди дивували видовищними перемогами, влучними голами і непідробним ентузіазмом та амбіційністю. Наша шкільна команда,проявила справжній бійцівський характер і командну гру та зуміла дійти до 1/8-ої розіграшу малого кубку «НФК Ураган».

Склад команди: Меховніков Марк, Богайчук Георгій, Байрамлі Шахмар, Чижонок Максим, Савчук Іван, Коваль Олександр, Лукічов Максим, Михайлишин Захар, Салуч Олександр, Ткач Максим, Хвойдаєв Давлат, Семчук Артур.
Тренери: Бас А.П., Іванчук Б.В.
Мета участі: Плануємо облаштувати спортивний зал та закупити спортивний інвентар.