Таланти землі Галицької-2017

20 квітня 2017р.  в  нашій  школі  відбувся  концерт,  приурочений  до  міського  фестивалю  мистецтв  «Таланти  землі  Галицької».  Розкрити  свої  таланти  ми  запропонували  учням,  які  неодноразово  посідали  призові  місця  в  інших  конкурсах.

Самою  молодшою  учасницею  була  Менакер  Анастасія  учениця 1-Д класу,  яка  виконувала  пісню  Н.Май  «Донечка  Вкраїни».  Серед  вокальних  номерів  слід  відзначити  також  дует  учениць  8-В класу Данилюк  Дани  і  Діани  з  піснею  Н.Май  «Не  журись»  та  тріо  учениць  8-В класу  Новицької  Єви,  Романюк  Юлії  і  учениці 9-В класу Данів  Юлії  з  піснею  на сл. і муз. О.Монастирської  «Мамина  калина».

Інструментальний  номер  показувала  учениця  9-А класу  Костюченко  Анастасія.  Вона  на  саксофоні  виконувала  композицію  «I Wish i Knew How it Would Feel To Be».

З  танцювальними  номерами  виступали  Ткачівська  Соломія,  учениця  7-Д класу,  Ворох  Ростислав і Куцій  Катерина.  Ткачівська Соломія  виконувала сольний  танець  «Bollywood»,  а  Ворох  Ростислав, учень 7-Д класу  і  Куцій  Катя  виконували парний  бальний танець. Крім  того,  Ростислав  показав  також  сольний  номер.

Літературну  композицію  прочитав  нам Чижевський  Ілля,  учень 9-А класу.  А  завершив  наш  концерт  вокальний  ансамбль 7-9 класів.  В  їх виконанні  ми  почули  дві  пісні:  «Прилетіли  журавлі»  на  сл. і муз. Н.Май  і  «Ми  всі  діти  сонця» на сл. О.Вратарьова  і  муз. Ю.Шевченка. До  складу  ансамблю  входять  учениці  7-В класу:  Віконська  Софія,  Балагура  Вікторія,  Костюченко  Анастасія,  Черних  Вікторія,  Звєрєва  Яна;  8-В класу: Романюк Юлія,  Данилюк  Дана,  Данилюк  Діана,  Новицька  Єва,  Філатова  Діана;  8-Б класу:  Поверенна  Ангеліна,  Яцкова  Вікторія,  Берсіна  Марина,  Данильців  Олександра;  9-Б класу: Виноградник Катерина;  9-В класу: Данів Юлія.

Концерт  відбувся  в  актовій  залі  нашої  школи.  Від  глядачів  та  членів  журі  ми  почули  позитивні  відгуки та  побачили,  що  учасники  прикладали  всі  зусилля,  щоби  повністю  розкрити  свої  таланти!