З 05 по 08 травня 2017 року відбулась поїздка учнів та батьків 5-Д класу до столиці України, м. Києва.

Університети, бібліотеки, Будинок вчителя вражали своєю величністю та красою.

Київ — величезна духовна спадщина. Почали учні свій рух від Володимирського собору. На шляху до Володимирівської гірки побачили дуже багато цікавого: Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, Києво-Могилянську Академію, Академію наук України, пам’ятники М.Грушевському, Г.Сковороді, Я.Мудрому, М.Лисенко, Б.Хмельницькому, Св.Апостолу Андрієві, Княгині Ользі, Кирилу та Мефодію, будинок, в якому народився О.Вертинський, Золоті ворота, архітектурний ансамбль Софії Київської, Софіївську площу – серце Києва, де проходять усі важливі та яскраві дійства, Михайлівський собор, Андріївський собор, пам’ятник жертвам голодомору. Були на Контрактовій площі.

Також у Києві діти катались на фунікулері, що зв’язує річковий вокзал із Володимирською гіркою, гуляли найвідомішими місцями столиці – Хрещатиком, Майданом Незалежності, Європейською та Михайлівською площами. Після прогулянки із задоволенням ласували у Мак-Дональдсі.

Завдяки поїздці до Києва всі здійснили подорож крізь час до стародавніх витоків столиці. Додому усі поверталися в піднесеному настрої, сповнені нових вражень, радісні та щасливі, з надією повернутись у Київ знову.

Травень 24, 2017