Акція «Мистецькі волонтери-поштарі»

Вчора, 18 жовтня 2018 року, о 18.15 год. на залізничному вокзалі м.Івано-Франківська відбулася зустріч з учасниками Всеукраїнської акції «Мистецькі волонтери-поштарі», що організована Всеукраїнським Благодійним фондом «Зірки та зіроньки». Талановиті діти зі Сходу України, подорожуючи «від Карачуна до Говерли», зупиняючись в різних містах України, вчора дали можливість івано-франківцям побачити флешмоб, поспілкуватися один з одним. Під час зустрічі учні ЗШ № 3 передали волонтерам-поштарям подарунки і листи для воїнів, котрі боронять східні кордони нашої держави.
Від Івано-Франківської ЗШ № 3 ініціатором цієї акції була вчитель початкових класів Черниш О.В., в акції взяли участь школярі 1–А, 2-Б, 3–Б, 4–В, 7–Б та 8–А класів в супроводі педагога-організатора Руденко Л.О.
Дякуємо школярам за сувеніри, власноруч створені подарунки і листівки та за участь в акції.

Жовтень 21, 2018