Бережи природу – почни з себе

1 -2 жовтня 2016р. на Запорізькій дитячій залізниці відбувся  XII Всеукраїнський екологічний фестиваль, який зібрав вихованців  дитячих магістралей із різних куточків України. Ця подія мала на меті об’єднати дітей і молодь з різних регіонів України ідеями патріотизму і дбайливого ставлення до природи рідної землі.

На  фестивалі в цікавій формі були представлені  візитна картка делегацій, ігрові моменти, виставка малюнків, фотографій, екскурсія на теплоході по  Дніпровським хвилям, відвідування природних та зоологічних комплексів  Дитячої залізниці.

Одним із учасників фестивалю  був учень 7-В класу нашої школи Вадим Галюк.   У нашому місті немає дитячої залізниці, але це не заважає йому вивчати роботу ДЗ, слідкувати за подіями на ДЗ,  бути гостем багатьох дитячих залізниць України. Представлена Вадимом робота «Екологічні проблеми транспорту» показала можливість покращення  екологічної свідомості населення шляхом сортування сміття. Адже, виховуючи в себе та інших дбайливе ставлення до природи, подорожуючи країною, пасажири будуть милуватись краєвидами України, а не забрудненою територією. Найважливішою подією загальноукраїнського заходу став круглий стіл, під час якого юні залізничники з різних куточків України демонстрували свої  екологічні знання  і досвід  збереження навколишнього середовища. Учень нашої школи отримав на екологічному фестивалі в Запоріжжі Диплом та почесне 3 місце.

Бажаємо подальших успіхів!

Жовтень 06, 2016