Бесіда з поліцейським

В рамках тижня безпеки дорожнього руху спільно з шкільним офіцером поліції Івано-Франківська Назаром Теслюком в школі 18 листопада 2016 року для учнів 5-х та 4-х класів була проведена бесіда «Правила вуличного руху повинен знати кожен».
Заняття з школярами пройшли у формі жвавого діалогу, під час якого діти демонстрували вже набуті знання Правил дорожнього руху та обговорювали з поліцейським різноманітні ситуації, які можуть виникнути на дорозі.
Діти знають, як треба поводитися під час переходу через проїжджу частину дороги на пішохідному переході чи за його відсутності.
Наостанок – спільна фотографія з шкільним офіцером поліції.

Листопад 22, 2016