День миру – 2017

День миру в Україні встановлений Указом Президента № 100 від 5 лютого 2002 року «Про День миру» і відзначається щорічно 21 вересня — в Міжнародний день миру. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджує відданість країни ідеалам миру.

Цього року до акції долучилась і наша школа. Протягом дня було проведено багато різноманітних заходів:

• малювання тематичних плакатів, графіті на тротуарі, розфарбовування школярів аквагримом;
  • написання диктантів;
  • написання листів воїнам АТО;
  • флешмоб “Голуб миру перехожому”;

Святкування закінчилось урочистою лінійкою, де учні висловили думки про мир різними мовами світу та випустили у небо кульорові кульки.

Крім цього, батьки, учні та класний керівник 4-Б класу створили унікальну карту України із пластикових кришечок та зареєстрували її в національному реєстрі рекордів України.