День захисника України

11 жовтня 2019 року в Івано-Франківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 відзначалися День захисника України, День українського козацтва, День Покрови Пресвятої Богородиці та День створення УПА.

Учні 1-4-х класів брали участь у конкурсі малюнків, учні 5-10-х класів –  у конкурсі плакатів з даної тематики. Крім того, в актовій залі школи відбувся конкурс-батл мультимедійних презентацій «Сила нескорених». Також учні-старшокласники вшанували пам’ять випускника школи Героя АТО Андрія Витвицького  та на знак пошани  прикрасили пам’ятну дошку на фасаді школи.

Ініціатором та керівником проведення всіх заходів була вчитель суспільствознавчих дисциплін Середюк Тетяна Володимирівна разом з учнівським самоврядуванням.

Жовтень 16, 2019