Кіборги під Крутами та Донецьком

30 січня в Івано-Франківську відбулось нагородження переможців історичного конкурсу «Кіборги під Крутами та Донецьком», участь в якому брали учні зі всіх шкіл міста.

Метою конкурсу була активація пошукової, письменницької та патріотичної роботи серед молоді. Участь у двох номінаціях конкурсу – історія та література – брали учні 9-11 класів, всього 30 дітей. Такий конкурс проводиться вперше, і організатори сподіваються, що він стане традиційним.

Роботи учнів оцінювались за такими критеріями, як відповідність заданій темі, використання історичних матеріалів, підбір художніх засобів, відстоювання власної позиції та гордість за патріотичне минуле власного народу.

Конкурс ініційований Департаментом освіти та науки міської ради, покликаний формувати ціннісне ставлення особистості до українського народу та батьківщини.

На нагородження прийшов і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, який відзначив важливість патріотичного виховання молоді та також провів паралелі між подіями 99-річної давності під Крутами і нинішньою війною на Сході України.

На цьому конкурсі нашу школу представляли учениці 10 класів: Дребот Анастасія, Жураківська Вікторія, Нафікова Ельга. Почесне ІІІ місце у номінації «Історія» зайняла учениця 10-В класу Жураківська Вікторія.

А також вручили подяку Цибуляк Юлії Михайлівні, учителю історії нашої школи, за якісну підготовку учнів до цього конкурсу.

Після нагородження всі переможці стали до спільної фотографії