Круглий стіл заступників директорів

30.11 на базі школи було проведено круглий стіл заступників директорів з навчально-виховної роботи “Підвищення педагогічної майстерності вчителя”, метою якого було розкрити основні шляхи підвищення педагогічної майстерності вчителя в умовах реалізації Концепції “Нова українська школа” та оновлення програм для базової та повної загальної середньої освіти, ознайомити заступників директорів з особливостями навчання в перших класах за новим державним стандартом. (Ознайомитись з програмою)

Семінар отримав високу оцінку усіх присутніх заступників. Відмітили креативність та сучасність використання ІКТ. Особливо відзначили  корпоративні форми роботи. Було висловлено багато пропозицій і цікавих думок, щодо організації роботи Нової української школи.