«Подаруй радість дітям»

В Івано-Франківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 з 11 грудня по 18 грудня 2018 року проходила Благодійна акція «Подаруй радість дітям», присвячена Дню святого Миколая.

Член міської Ради учнівського самоврядування Балагура Вікторія, президент школи Черних Вікторія, віце-президент Віконська Софія та учениця Костюченко Анастасія 13 грудня 2018 року відвідали Богородчанський дитячий будинок для дітей з обмеженими можливостями, а 18.12.2018 року – Містечко святого Миколая у с.Крихівці. Приводом для цього були іграшки, одяг та солодкі подарунки, які збирали учні 1-11-х класів нашої школи. Саме ці подарунки від Миколая і вручили представники учнівського самоврядування дітям в Богородчанах та Крихівцях.

Грудень 21, 2018