Подорож до Хотина

29.09.2018 року відбулась поїздка учнів та батьків 7-Д класу до Хотинської фортеці, яка вважається одним із семи чудес України. Також ми побували на фестивалі військово-історичної реконструкції “SCHOLA MILITARIA”, що проводився у Кам’янець-Подільському. Ми мали змогу бути учасниками майстер-класу по середньовічній кухні та стали свідками відтворення історичного бою, який підготували та продемонстрували учасники з України, Польщі, Чехії та Литви. Поїздка історичними місцями України – це ще одна можливість для дітей вивчати історію України.