Працівники ДСНС та фахівці рятувально-водолазної служби в ЗОШ №3

15.05.2018 р.  відповідно до розпорядження Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради в ЗОШ №3 відбулося заняття фахівців обласної рятувально-водолазної служби з учнями 5-их класів щодо вивчення правил безпечної поведінки на воді.

Також 16.05.2018 р. було проведено заняття з дітьми на тему “Надзвичайні ситуації. Небезпека та нанесення шкоди від випалювання рослинності та її залишків. Правила безпечної поведінки”.

Заняття проводили працівники Управління ДСНС в Івано-Франківській області, на якому вони звернули увагу на правила поводження з вогнем, розповіли, як діяти у випадку виникнення різних надзвичайних ситуацій.

Медпрацівник школи Левандовська О. М. провела санітарно-освітню роботу серед дітей та працівників школи стосовно профілактики інфекцій, масових неінфекційних захворювань та отруєнь.

Травень 16, 2018