Проект “Екологія війни”

Починаючи з 2014 року по теперішній час  наша школа займається довготривалим проектом “Екологія війни”. Над цим проектом працюють учні середньої та старшої школи. Метою даної роботи є показати історію та руйнівну екологію воєн, а також показати екологію людської душі. Ми показуємо зв’язок між вояками визвольного руху УПА та їхніми нащадками – батьками та випускниками нашої школи, які знаходяться на передній лінії оборони нашої держави на сході.

Керівники проекту: Гончаренко-Коротка О. В. та Твердохліб О. Т. (кафедра природничих дисциплін)