Свято Миколая

04 грудня 2018 р. учні та батьки 5-Д класу нашої школи під керівництвом вчителів польської мови та літератури Ренати Кленчанської та Крисоватої О.З. відвідали Центр польської культури і європейського діалогу.

У рамках проекту «Innowacyjne Centra Aktywności Lokalnej» , зініційованого фундацією «Wolność i Demokracja», учні, батьки, вчителі та лідери молодіжних організацій працювали над реалізацією спільного заходу: «Веселе свято Миколая». Під час цікавих конкурсів, ігор, групової роботи по створенню тематичних колажів, розгадування кросвордів, спільного виконання пісень, перегляду фільму, у веселій та невимушеній атмосфері діти та батьки краще пізнали традиції святкування Дня святого Миколая у Польщі.

Справжньою несподіванкою для учасників заходу  став святковий почастунок від піцерії «Viva Italia» .

Дирекція школи, вчителі та батьки висловлюють щиру подяку директору Центру польської культури і європейського діалогу пані Марії Осідач за гостинність та святкову атмосферу.

Грудень 06, 2018