15.12. 2017 р.  в  загальноосвітній  школі  № 3  відбувся   конкурс  талантів  нашої  школи.  Традиційно  ми  представили  номери  в  чотирьох  номінація:  інструментальна  музика,  вокальна  музика,  хореографія,  оригінальний  жанр.

Серед  учасників  конкурсу  були  учні  з  другого  по  десятий  клас.   В  інструментальній  номінації  виступали:  Абабій  Тая,  Мосій  Олександр,  Кухтар  Дар’я,  Шувар  Юрій,  Ярош  Валентин,  Галюк  Вадим,  Тарас  Дмитро.  Завдяки  їм  ми  почули  звуки  фортепіано,  саксофону,  гітари,  акордеона.

У  вокальній  номінації  виступали:  Виноградник  Софія,  Лучин  Вікторія,  Алієва  Айсу,  Алієва  Кунай,  Мосюк  Анастасія,  Адамів  Олександра,  Івашків  Юлія,  Нечваль  Каріна,  Чижевський  Ілля,  Фученко  Вікторія,  Данильців  Олександра.

Танцювальні  композиції  представили:  Небелюк  Руслан  і  Тустанівська  Ірина;  Бліндер  Анна  і  Павлова  Марія;  Тесленко  Олександра,  Тесленко  Анастасія  і  Маланюк  Аліна;  Загоруйко  Катерина  і  Овчаренко  Мар`я;  Рущак  Софія;  Михайлова  Лариса  і Калина  Вікторія;  Салига  Таїсія  і  Шешурак  Вікторія.

А  до  оригінального  жанру  долучилися:  Юрченко  Марія,  Виноградник  Софія,  Галеєва  Аріна,  Кісіль  Юліана.

На  наш  концерт  прийшли  справжні  любителі  музичного  мистецтва,  тому  всіх  учасників  конкурсу  можна  назвати  тільки  переможцями!

Грудень 19, 2017