Великодня посилка воїнам АТО

На днях в школі було проведено акцію “Великодня посилка воїнам АТО”. Про проведення акції розповідає учень 8-го класу Богдан Безпалько:

На одному із засідань ради учнівського самоврядування, Синейко Тетяна запропонувала зібрати до Великодня посилки учасникам АТО.

Представники ради ухвалили цю пропозицію. І вже на наступному засіданні старостату було оголошено про проведення акції “Великодня посилка воїнам АТО”.

Зателефонувавши волонтерові організації “Громадська ініціатива” Галичини Наталії Даниловській, ми дізналися, що насамперед потрібно воїнам АТО.

Керівники міністерства національного і культурного відродження надрукували і роздали повідомлення про умови цієї акції, донесли до відома класним керівникам, батькам і учням 1-11 класів.

Учні збирали потрібні речі та продукти. Писали листи, прикрашали посилки.
Було зібрано 34 посилки.

21 квітня було також відправлено знятий відео репортаж – Побажання воїнам АТО. При передачі
були присутні вчителі, голова піклувальної батьківської ради Зоряна Світна та учні школи.
Посилки відправили в Мар’їнку (Донецька область) через відділення Нової Пошти.