Відвідини соціально-реабілітаційного центру для дітей

В рамках акції “Назустріч мрії” було зібрано багато речей, серед яких м’які іграшки, які не можна нести у лікарню. Учні школи (АнастасіяСаратова, Алевтина Горенко) висловили ідею подарувати ці іграшки дітям Івано-Франківського соціально-реабілітаційного центру. І ось у неділю, 03 квітня, учні відвідали цих дітей.

Своїми враженнями і закликом поділилася Анастасія:

Коли ми зайшли у приміщення, мальнькі діти відпочивали і ми їх не побачили. але усі старші діти швидко зібрались в кімнаті. вони з радістю розглядали принесені подарунки. Було видно, що діти сумують за рідними домівками, хоча в закладі дуже гарно та затишно.

Не будьте байдужими  до таких діток! (Координати реабілітаційного центу: вул. Набережна 34/б, тел. (0342) 78-53-19 )

Квітень 04, 2016