«Харчуємось по-новому»

У рамках проведення Декадника культури  здорового харчування в Івано-Франківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 оформлено стенд «Харчуємось по-новому».

На стенді представлені  кольорові зразки технології приготування деяких страв із книги Є.Клопотенка, характеристики якості готових страв та словник поварських термінів, щоб діти захотіли  спробувати ці страви у шкільній їдальні, вивчити нові слова та їх правопис.

Крім того, на стенді є два конверти («Побажання» та «Подяка»), у яких  всі бажаючі можуть залишити  свої відгуки.

Стенд розташовано у вестибюлі школи, а по закінченню Декадника буде розміщений у шкільній їдальні з метою подальшого оновлення та поповнення.

Жовтень 17, 2019