Зустріч із поліцією

03.02.2017 року спільними зусиллями завідувача шкільної бібліотеки Денисової Н. О., бібліотекаря Бондаренко О. В. і працівників обласної дитячої бібліотеки була організована зустріч учнів 10-их класів нашої школи з працівниками поліції. Старшокласники взяли участь у конкурсі з основ правознавства. Учні 10-А і 10-В класів об’єдналися у дві команди “Патріоти України” і “Правознаці”. Учасників чекали 6 етапів різноманітних конкурсів, протягом яких потрібно було застосувати набуті знання з правознавства на практиці. Перемога переходила від однієї команди до іншої, поки тривали конкурси. Жюрі у складі працівників поліції оцінювало роботи учнів.Із перемогою у півбала перемогла команда “Правознавці”. Учнів нашої школи справили незабутнє враження на працівників поліції та обласної дитячої бібліотеки. На згадку про про цю зустріч старшокласники отримали дарунки від працівників поліції.