Зустріч випускників-2016

За традицією в першу суботу лютого ЗШ №3 відчиняє свої двері для своїх випускників. Цей рік не став вийнятком і 06 лютого в 16.00 розпочався урочистий вечір зустрічі випускників. Свято відвідали випускники школи різних років. Святковий концерт відбувся в оновленому актовому залі, який як завжди у цей день, був заповнений гостями.
Своїми думками та враженням про святкову зустріч поділилася учениця 10-го класу, ведуча даного вечора Карева Лада:

Місце зустрічі змінити не можна – цей вираз став девізом наших щорічних вечорів зустрічей випускників. І цього року, як завжди в першу суботу лютого відбулася традиційна зустріч випускників. На вечорі увага була акцентована на ювілейних випусках, але ми були раді бачити кожного, хто завітав до нас у цей день.

В рідних шкільних стінах кожен мав можливість забути про свої турботи та пригадати, як це бути дитиною. Школа з любов’ю та відповідальністю віднеслася до такої події. Впродовж вечора учителі нагадували колишнім учням, які чудові були шкільні роки. Завдяки усім присутнім була створена тепла, сімейна атмосфера. Всі бажаючі мали змогу сказати «дякую» школі, вчителю та пригадати шкільне життя.

Один з випускників двадцятирічного випуску згадував, як третя школа славилася своїми дискотеками та як склавши барикаду з парт, висотою 10 метрів чіпляли до стелі диско кулю. В кінці вечора учні школи вітали випускників піснями та танцями.

З нетерпінням чекаємо усіх випускників наступного року!

Лютий 06, 2016