Зустріч з помічником військового комісара

Вчора, 12 жовтня 2018 року, напередодні Дня захисника України, у ЗШ № 3 проведена зустріч юнаків 10-11-х класів з помічником військового комісара Івано-Франківського обласного військкомату з правової роботи Олегом Анатолійовичем Григоруком. Учасник АТО, майор О.А.Григорук розказав старшокласникам про сучасну українську армію, закликав учнів до активної громадської діяльності та розказав про порядок і умови приписки юнаків до призовної дільниці. Учні щиро привітали військового з Днем захисника України, а майор О.А.Григорук за дорученням начальника Івано-Франківського гарнізону військового комісара Івано-Франківського обласного військкомату полковника В.Я.Ярмошука вручив колективу школи Почесну Грамоту за активну громадську діяльність, надання дієвої допомоги щодо забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України під час виконання ними бойових завдань АТО. Також сьогодні колектив школи отримав Грамоту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за надання допомоги Збройним Силам України та з нагоди Дня захисника України.

Жовтень 13, 2018