Юні бібліотекарі

В рамках проведення Всеукраїнського місячника «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня» відбулося дублер-шоу “Я сьогодні ваш бібліотекар”.
“Я сьогодні ваш бібліотекар”. З такими словами звертались до користувачів бібліотеки дублери-бібліотекарі Мілана Курицька (9-А), Андріана Лаврів (9-Д), Олександра Мисюк (9-Д), Анастасія Обідняк (9-Д) та Вікторія Трикіша (9-Д).

Крім щоденних обов’язків бібліотекаря (допомога в обробці нових підручників і літератури, обслуговування читачів) юні бібліотекарі спілкувались з читачами про бережне ставлення до книги та як правильно відремонтувати книгу.

Жовтень 24, 2019