Літня поїздка до Польщі

З 26 червня по 09 липня 2017 року на запрошення директора Карітасу Єпархії Сосновської Томаша Фольга відбулася поїздка 40 учнів 5-11-х класів Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 до Польщі (м.Закопане, осередок Харенда). Супроводжували дітей: вчитель польської мови та літератури  Галущак Юлія Василівна, вчитель польської мови та літератури і ГПД Донецька Іванна Михайлівна, вчитель початкових класів Струс Галина Анатоліївна та вчитель фізичного виховання Іванчук Богдан Васильович.

Під час поїздки були організовані екскурсії:

• до костелу Санктуаріум (осередок Олча);
  • до костелу в м. Дебно
  • на озеро Чорштинське
  • до Кракова (костел Лачевники, замок Вавель, Папський музей, костел Мар’яцкі);
  • підняття на гору Губаувка (1000 м над рівнем моря);
  • по історичному центру Закопане (Крупувки);
  • на Русінову поляну;
  • підняття на Гусячу шию (1400 м над рівнем моря);
  • до аквапарку у м.Закопане;
  • підйом в гори Татри.

Були організовані зустрічі учнів з директором Карітасу Єпархії Сосновської Томашем Фольга та ксьондзом Біскупом Гжегожем Кашак, котрі і запросили дітей до Польщі та місцевими гуралами, які ознайомили з культурними та історичними традиціями польського народу.

Діти мали змогу брати участь у спільних польсько-українських танцювальних, музичних, спортивних та екологічних заняттях.

На конкурсі талантів наші учні посіли призові місця і були нагороджені на урочистому підведенні підсумків відпочинку дипломами та цінними пам’ятними подарунками.

Учні та вчителі школи дякують нашим польським друзям за запрошення і незабутній відпочинок та усім, хто брав безпосередню участь у нашій поїздці!

if.school3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58