Осінні канікули в Європі

Учні нашої школи разом з вчителями Єрмоленко С.Ю. і Галюк Н.Я. провели канікули в Європі. Ми відвідали три чудові Європейські столиці: Прагу, Відень та Будапешт. Не дивлячись на буревій і дощ, діти і вчителі побували на Карловому мості, де загадали бажання, побачили Празький град, Староміську площу, Собор Святого Віта. В найбільшому культурно-історичному центрі Європи – Відні ( столиця розкоші) – побачили Шенбрум, Хофбург, Собор Святого Стефана, Музейний квартал, державну оперу і парламент. Також відвідали казковий магазин Сваровськи, в якому насолодились діамантовим блиском кристалів. Незабутнє враження отримали від вечірнього Будапешту у святковій ілюмінації під час прогулянки на кораблику. Пропливаючи під 9 мостами над Дунаєм загадували бажання, одним з яких було – обов’язково ще не один раз повернутися в ці надзвичайно цікаві історичні місця.
Під час поїздки діти показали себе витривалими, цікавими та творчими, відкритими до нових вражень і знань. Наші діти – найкращі!

Листопад 06, 2017