Поїздка до Рибніка

З 28 червня по 8 липня 2016 року на запрошення мера міста Рибнік Піотра Кучери відбулась поїздка 12 учнів Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 та 8 дітей із різних шкіл міста Івано-Франківська, чиї батьки є учасниками АТО, та дітей із польським корінням. Супроводжували групу учнів вчителі ЗШ № 3 Корчева Надія Василівна та Сайко Світлана Володимирівна.
Проживали підлітки у таборі Пластунів в селищі Вап’яніца.
Під час поїздки були організовані екскурсії:
– Підйом та прогулянка на вершину гори Бескиди (1003 м. над рівнем моря).
– Екскурсія в місто Бєльсько-Бяла та відпочинок в Аквапарку.
– Прийом у мера міста Рибнік.
– Відвідини парку розваг у містечку Інвальд.
– Візит до парку «Розваги альпініста» у селищі Вап’яніца.
– Прогулянка в місті Вадовіце та відвідування музею Іоана Павла ІІ.
Діти мали змогу брати участь у спільних польсько-українських музичних та спортивних заняттях.
На конкурсі талантів Івано-Франківські школярі посіли призові місця і були нагороджені дипломами та цінними пам’ятними подарунками.
Учні та вчителі щиро дякують за запрошення та незабутній відпочинок з польськими друзями.