Пробне ЗНО -2018

У 2018 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайті Івано-Франківського РЦОЯО www.test.if.ua. Реєстрація триватиме з 9 до 31 січня 2018 року.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною.

Вартість одного пробного тесту у 2018 році – 132 гривні.

Дізнатись більше: Український центр оцінювання якості освіти

Грудень 26, 2016