Останні новини з життя школи

13

Кві

Великоднє деревце учнівського самоврядування

Великоднє деревце учнівського самоврядування прикрашає двір ліцею,і нагадує нам про прихід світлого свята Великого Дня.

Читати далі...

13

Кві

Великодня палітра

Великодня палітра захоплює та вражає… Відчуття перемоги добра над злом, впевненість у життєдайній силі української нації.

Читати далі...

13

Кві

Великоднє писанкове дерево

Великоднє писанкове дерево – творча мистецька співпраця учнів та вчителів ліцею під вмілим керівництвом п.Наталії Буяк. Таїна творення української писанки вразила всіх. Писанка- символ перемоги життя над смертю, перемоги нашої України над ворогом!!!

Читати далі...

11

Кві

День здоров’я в нашому ліцеї

Волейбол , гра у пінг-понг , естафета та руханка об’єднали здобувачів освіти та вчителів У здоровому тілі – здоровий дух

Читати далі...

10

Кві

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 10 квітня в ліцеї 3 розпочався Тиждень безпеки життєдіяльності. Експонується виставка дитячих малюнків,присвячена тижню.Створені відеоролики”Безпека життєдіяльності”  

Читати далі...

06

Кві

Успішна реалізація проекту від Освіторії

Мрії збуваються! Успішна реалізація проекту “ReEducation” від Освіторії Education – 5 ноутбуків та інтерактивна дошка для якісного освітнього процесу у ліцеї.

Читати далі...

05

Кві

Візит Генерального Консула Республіки Польща

Візит Генерального Консула Республіки Польща у Львові п.Елізи Дзвонкєвіч – це ще один крок до тісної співпраці щодо організації освітнього простору та навчання у нашому ліцеї.

Читати далі...

31

Бер

Таланти нашого ліцею

30.03.2023 р. в нашому ліцеї відбувся традиційний конкурс «Таланти нашого ліцею», в якому брали участь здобувачі освіти 1 – 11 класів у чотирьох номінаціях: вокальна музика, інструментальна музика, танці, оригінальний жанр. За результатами конкурсу перше місце посіли: Лучин Софія 1-А, Журавель Зоя 1-А, Шапка Вероніка 1-Б (вокальна музика); Дейчаківська Соломія 6-Б, Виноградник Софія 9-А (інструментальна […]

Читати далі...

29

Бер

Благодійний ярмарок! День наступний)

Ярмаркують здобувачі освіти 9-11 класів нашого ліцею Загальна сума зібраних коштів – 24183грн. Наша сила – в нашій єдності Дякуємо всім за активну участь

Читати далі...
top