Останні новини з життя школи

01

Кві

Тренінг на тему: “Як розв’язувати конфлікти?

Психологічною службою ліцею та Всеукраїнський громадський центром “Волонтер” за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН( ЮНІСЕФ) в України   Проведено тренінг з батьками на тему: ” Як розв’язувати конфлікти?” Батьки визначали основні моделі поведінки у конфліктній ситуації, розглядали переваги та недоліки використання різних стратегій поведінки у конфліктних ситуаціях, у тому числі під час конфлікту з дитиною, […]

Читати далі...

28

Бер

Пізнавальне та практичне засідання педагогічної ради

Сучасний вчитель – це вчитель, який знає алгоритм дій в разі ймовірного булінгу в освітньому середовищі, переваги інформаційно- комунікаційних технологій в освітньому процесі, як задіяти штучний інтелект для допомоги, як навчити про безпеку в інтернеті, про вибір модулів при вивченні трудового навчання, про елементи здорового харчування. І навіть вміє приготувати домашній майонез!!! Таке пізнавальне та […]

Читати далі...

26

Бер

Загальнонаціональний тиждень читання

Гасло цьогорічного загальнонаціонального тижня читання – “Людина без книги, як криниця без води”. Про захоплюючі, незвичайні пригоди героїв книжок учням 2-В розповіла бібліотекар Денисова Н.О., а учениця 3-А класу Вацеба Вероніка розповіла про незвичайні пригоди героїв улюбленої книжки А.Костецького “Пригоди і таємниці”

Читати далі...

22

Бер

Пізнавальна гра “У світі професій”

Психологом ліцею проведено апробацію пізнавальної гри “У світі професій” з учнями ГПД для 1-класів. Завдання гри: сформувати уявлення дитини про професії та сприяти формуванню навичок для вибору її в майбутньому.

Читати далі...

22

Бер

Ярмарок для реалізації проєкту

Сьогодні ярмаркували наймолодші: різнобарв’я виробів, смачна випічка, творчі роботи батьків. Ліцейна родина гуртом збирає кошти для реалізації проекту – облаштування спортивного майданчика.

Читати далі...

22

Бер

Профорієнаційна зустріч

Сьогодні відбулася зустріч з представниками ПТНЗ «Івано-Франківське вище професійне училище сервісного обслуговування техніки»і здобувачів освіти 9-10 класів.

Читати далі...

22

Бер

Наукова демонстрація

Наукова демонстрація вчителя п. Богович Христини вразила ліцеїстів:  – діти розкрили неймовірні та непередбачувані результати вивчення мікроскопом, – мистецькі витвори з фетру стали не лише творчими діями, але й доказом творчого потенціалу дітей А колекція комах виявилася не просто збіркою, а доказом різноманітності та важливості кожного представника для балансу природи!

Читати далі...

20

Бер

Флешмоб: “Щастя в дрібницях”

Міжнародний день щастя відзначається щороку 20 березня у багатьох країнах світу, зокрема й в Україні. Психологічною службою ліцею спільно з класними керівниками 7-9 класів організовано флешмоб: “Щастя в дрібницях”.Дякуюємо здобувачам та класним керівникам за участь та співпрацю

Читати далі...

20

Бер

Науковий хепенінг-хол

Що відбувається під час заварювання чаю? Що таке “сміттєві люди”? Як застосувати генератор голосу ШІ? Що таке “пудингова модель атома”? Що може нейромережа? Яку обрати професію? Саме про це довідалися ліцеїсти під час наукового хепенінг-холу “Робимо свій вибір через STEAM-знання”, яку підготувала творча група вчителів “Матриця”.

Читати далі...
top