Конкурентоспроможний фахівець – викладач державної мови

18 лютого 2020 року відбулося засідання педради на тему: «Підтримка та сприяння реалізації конкурентоспроможного фахівця – викладача державної мови за умов освітніх змін».

Сучасне динамічне життя поставило перед школою завдання – віднайти і запровадити в освітньому процесі методи, адекватні вимогам часу. Відповіддю на цей виклик стали інтерактивні, інформаційно – комунікативні засоби освіти та сучасний висококваліфікований вчитель-новатор, інноваційний, конкурентоспроможний педагог, що втілює інноваційні технології в освітній процес з високою результативністю.

У наш час учитель, щоб досягти бажаних результатів, повинен бути цікавим учням. Вчителі української мови та літератури  показали, що мотивувати учнів до здобуття нових знань можна застосуванням різних форм та методів, а також неординарністю особистості вчителя та його творчістю. Філологи-україністи охоче поділилися власним досвідом роботи та провели  змістовні майстер-класи. У процесі роботи учасники засідання переконалися, що для досягнення педагогічної майстерності вчитель повинен не тільки володіти неабиякими природними здібностями та бажанням досягнути успіху в своїй професійній діяльності, але і вести постійну активну роботу в цьому напрямку, мати значний досвід учительської практики з правильним використанням її результативності.

ГАЛЕРЕЯ
20 Лютого, 2020

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top