Міський семінар соціальних педагогів ”Здоровий педагог- здорова дитина. Здорова дитина- здорова нація”

Сьогодні соціальні педагоги Павлик Т.М. (соціальний педагог ліцею №3) та Попович А.В. (соціальний педагог Радчанського ліцею) на базі ліцею №3 провели семінар для соціальних педагогів на тему ” Здоровий педагог- здорова дитина. Здорова дитина- здорова нація”. Метою заходу було поділитися досвідом просвітницької роботи з запобігання шкідливих звичок, популяризація здорового способу життя та профілактика емоційного вигорання педагога. Для учасників семінару була проведена авторська гра ”Пазли здоров’я”, представлено заняття для педагогів з профілактики емоційного вигоряння засобами арт-терапії та презентовано відео роботи на дану тему.

24 Листопада, 2021