Міжнародний День безпеки в Інтернеті

У рамках відзначення Міжнародного Дня безпеки в Інтернеті в ліцеї 3 практичний психолог, соціальний педагог та студенти ПНУ ім. В.Стефаника (спеціальність ”соціальна педагогіка”), підготували заходи для здобувачів освіти 5-х,6-х і 9-х класів, на яких розповіли про позитивні зміни в житті людини з настанням ери Інтернету.

Під час проведення заходів також активно акцентувалася увага дітей на тому яку загрозу здоров’ю може нести користування Мережею та яку небезпеку вона несе. Здобувачі освіти 9 кл. мали змогу переглянути фільм ”Соціальна дилема”, поділитися враженнями та проаналізувати небезпеки, котрі чатують в соціальних мережах.

10 Лютого, 2021