Онлайн-заняття на тему “Безпека дітей в Інтернеті”

Практичним психологом (Ліщинською І.А.) та соціальним педагогом (Павлик Т.М.) ліцею №3 для здобувачів освіти 5-А,5-В, 5-Д класів було проведено онлайн-заняття на тему “Безпека дітей в інтернеті”.

Продовжили обговорення методів негативно впливу на свідомість користувачів Інтернету, а саме: кібербулінг, тролінг, кіберсуїцид, пропаганда жорстокості, переглянули відеоролик ”Stop sexting”, також зіграти у вікторину, де чітко розмежували яким може бути безпечний/небезпечний інтернет та що можна/неможна робити в мережі, а на завершення обговорили правила безпечної робити в Інтернеті.

03 Квітня, 2021