У Ліцеї N°3 провели просвітницькі лекції “Здоров’я без сорому”

26 та 27 березня 2021 року за запрошенням педагога-організатора школи Кочержука Петра Васильовича до Ліцею N°3 завітав представник громадської організації “Дівчата” з міста Києва.

Ініціатива співпрацює з ЮНІСЕФ та німецьким урядом та проводять лекції “Здоров’я без сорому”. Вони спрямовані на запобігання булінгу та зневажливого ставлення до дівчат хлопцями у частині особливостей жіночої фізіології, а саме – у менструаційний період. Це пов’язано з тим, що дуже часто юнаки, не маючи інформації про це природнє явище, поводять себе порушуючи певні грані культурної та етичної поведінки зі своїми однокласницями.

Хоча, під час лекції також було згадано і про особисту гігієну під час пандемії коронавірусу, а також про чоловічі полюції.

Просвітницька лекція завершувалася роздачею жіночих засобів гігієни та інформаційних вісників. Роздавали це і хлопцям – вони зможуть передати своїм сестрам чи матерям.

На лекції були присутні учні 5-9 класів.

Дякуємо Олександру та вчителям, що супроводжували учнів, сподіваємося, що інформування учнів про звичні природні процеси в організмах жінок та чоловіків сприятиме росту загальної толерантності та товариського ставлення одне до одного у ситуаціях, що стосуються нашого здоров’я.

ГАЛЕРЕЯ
27 Квітня, 2021

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top