Уроки національно-історичної пам’яті

З 5 по 12 травня у нашому ліцеї педагогом-організатором Кочержуком Петром Васильовичем були проведені уроки національно-історичної пам’яті серед учнів 9-11 класів на тему “День Победы в Великой Отечественной” чи День Пам’яті жертв Другої Світової війни”.

Під час уроків у старшокласників була можливість послухати історичну довідку та факти про Другу Світову війну, як вона торкнулася тодішньої території сучасної України та, зокрема, що за специфічна ситуація склалася в Західній Україні. Учні висловлювали свою точку зору, аргументи “за” та “проти”, а також почули позицію сучасної державної політики України у питаннях збереження національної пам’яті.

Найбільше пощастило учням 9-А класу, оскільки до них, за запрошенням педагога-організатора, люб’язно погодилися завітати студенти 1 курсу спеціальності “Історія” університету “Києво-Могилянська Академія”. Віталій, Лілія та Валерія своїм незангажованим поглядом поділилися своїми думками та візіями інтелектуальної української молоді, а ще, можливо, дали певний поштовх у мотивації до навчання, адже всі вони навчаються на бюджетній основі, бо отримали дуже високі бали на тестуваннях ЗНО.

Нехай буде світла пам’ять всім, хто віддали своє життя та сили у боротьбі проти нацизму та нехай горе більше ніколи нас всіх не спіткає.

Висловлюю подяку класним керівникам за сприяння у проведенні уроків:

Федорова Т. М. (9-А клас)

Дівнич І. В. (9-Б клас)

Коротка О. В. (9-В клас)

Самодєд І. Л. (9-Д клас)

Сайко С. В. (10-А клас)

Паньків Н. І. (10-В клас)

Галюк Н. Я. (11-А клас)

13 Травня, 2021