Всеукраїнський тиждень дитячого читання-2021

“Книжки читай – успіху досягай” – підтаким гаслом пройшов Всеукраїнський тиждень дитячого читання-2021.

Книга, прочитана ще в дитинстві, залишається в пам’яті на все життя. Читання книг – це відпочинок та насолода для душі. Людина, яка вміє і любить читати – щаслива людина.

Учні нашої школи також долучилися до тижня дитячої книги.

Завершується Тиждень дитячої книги. У шкільній бібліотеці розгорнута виставка найцікавіших дитячих книжок. Завітайте! Чекаємо усіх бажаючих! Цікавтесь, переглядайте та читайте з задоволенням!!!

Бібліотекарями, вчителями, батьками та учнями молодшої школи було підготовлено та проведено дуже багато цікавих заходів до Свята книги..

Дякуємо Лілії Петрівні, діткам та батькам 2-Д кл., Надії Іванівній, діткам та батькам 4-Д кл., а також велика подяка Олені Володимирівній, учням та батькам 3-А кл.. А також окрема подяка учениці 4-Д кл. Черниш Насті за СУПЕР! презентацію улюбленних казок.

09 Квітня, 2021