Ефективне дистанційне навчання в ліцеї №3 (1-Б, 1-Д, 2-Б)

Дистанційне навчання може бути ефективним у 1 та 2 класах. Працюємо на платформах “Zoom”, з метою самооцінювання виконуємо інтерактивні вправи, ігри та тести на платформах “На Урок”, “Wordwall”.

Взяли участь у Всеукраїнських інтернет-конкурсах “150 імен Лесі Українки” та “Лайфхаки з української мови”, брали участь у VIII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (нагороди дипломи 1та 2 ступеня),а зараз беремо активну участь у Всеукраїнському конкурсі ” Як це працює”.

Щирі слова подяки хочеться висловити батькам. За їхню підтримку , розуміння, співпрацю створення умов для дистанційного навчання.

Вчитель початкових класів – Стадничук Уляна Михайлівна.

19 Березня, 2021