Екскурсія до музею електрифікації Прикарпаття

25 жовтня 2019 року учні 2-Є класу відвідали Музей електрифікації Прикарпаття, який знаходиться на території підприємства ВАТ «Прикарпаттяобленерго». Ця екскурсія стала своєрідним продовженням уроку на тему «Природні і штучні джерела світла» з інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Учнів гостинно зустріли і провели цікаву екскурсію територією підприємства. Діти бачили, як працює підстанція і як виглядає справжній струм. На майстер-класі отримали практичні навички поведінки в небезпечних ситуаціях. У кімнаті-музеї юні відвідувачі переглянули експозицію побутових електричних приладів різних років минулого століття. Особливу цікавість в дітей викликав великий макет залізничного вокзалу м. Івано-Франківська, де вперше в місті було ввімкнено електричне постачання. Такі цікаві екскурсії надовго залишаються в дитячій пам’яті.

28 Жовтня, 2019