Веб-квест «День української мови та писемності»

9 листопада – день, коли вшановують пам’ять Преподобного Нестора Літописця – ченця Києво-Печерської лаври, першого історика Київської Русі, а Україна відзначає День української мови та писемності.

Учні 6-А класу долучилися до Всеукраїнського веб-квесту «День української мови та писемності», де говориться про значення книжки в житті українців. А як читають старшокласники нашої школи? Для цього учні 6-А провели анонімне анкетування серед старшокласників 11-А кл (16 дітей),  9-А кл (15 дітей),  9-Б кл (20 дітей),8-А кл (13 дітей).

Ознайомитись з результатами

Бажаємо Вам успіху у вивченні української мови та задоволення від прочитаних книг.

11 Листопада, 2019