Про результати участі здобувачів освіти Ліцею №3 у II Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови

З 12.11. по 05.12. 2021 р. проходив Всеукраїнський відкритий марафон з української мови, котрий відбувався у 4 етапи на освітній платформі HUMAN. Учениця 6-Б класу Марушкіна Світлана (вчитель Менів А.В.) успішно пройшла всі 4 етапи змагання, стала фіналістом у категорії “Учні 6-го класу” та увійшла в десятку кращих знавців української мови серед трьох тисяч шестикласників із цілої України, набравши 69 балів із 75 та отримавши 7 місце.
Також навчальний заклад, котрий підготував фіналістів марафону, отримає безкоштовний доступ до освітньої системи HUMAN та 12-годинний курс із підвищення кваліфікації для педагогів з опанування цієї системи.

24 Грудня, 2021