Екскурсія до ІТ-компанії “Eleks”

Цього тижня  в рамках Всесвітнього тижня інформатики  в Івано-Франківську пройшла акція: “Година Коду” (Hour of Code). Мета проекту – знайомство школярів в з азами програмування, руйнування стереотипів щодо роботи програміста. В рамках тижня школярі з різних шкіл міста мали змогу відвідати провідні ІТ компанії міста та поспілкуватись з її працівниками. Наша школа також долучилась.

Учні нашої школи відвідали ІТ-компанію “ELEKS”. Ця компанія розробляє технології, що використовуються  в різних країнах світу.
Діти дізналися про поточні та майбутні проекти компанії, “командний дух” та особливості професій розробника ПЗ та тестувальника.  Також учні мали можливість особисто протестувати роботу автоматизованого сортувальника сміття, який був розробленим працівниками компанії всього за 48 годин!!!

Презентація була проведена в теплій та дружній атмосфері. І спікери і слухачі задавали влучні і цікаві питання, а найбільш активні учасники отримали особливі подарунки. Завершилась зустріч врученням сертифікатів та солодощами.
Дякуємо компанії Eleks та її працівникам за цікаву нагоду зазирнути за лаштунки ІТ індустрії.