Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 приняла активную участь у загальноміському фестивалі інформаційних технологій “IF Fest IT” та квесті, який організував Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради спільно зі шкільними та позашкільними гуртками з IT технологій.

Керівник гуртка “Радіоелектронне конструювання програмованих пристроїв автоматики та робототехніки на основі платформи ArduinoТимчишин Максим Арсенович разом з учнями брали участь у фестивалі та представили свої проекти, а саме: “Музична скринька” (Василик Ярина, учениця 8-В класу), “Робот-жук на серводвигунах” (Байчурін Сергій, учень 7-Б класу та Корсун Артур, учень 8-А класу), “Автомобіль з Bluetooth керуванням” (Арутюнян Сергій, учень 8-А класу).
Учень 5-Б класу Курочка Василь також брав участь у фестивалі в якості гостя та проходив квести на 8 локаціях, де фахівці проводили майстер-класи з інформаційних технологій. Тимчишин Максим Арсенович не тільки підготував проекти з учнями, але й сам проводив один із майстер-класів “Основи автоматизації та робототехніки на платформі Arduino”, де всі бажаючі мали можливість створити власний технічний пристрій “Світлофор”.
ГАЛЕРЕЯ

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top