Похід у музей

15  жовтня 2019 року  з нагоди  77- річниці  створення  УПА, дня козацтва та дня захисника України бібліотекарі школи та вчитель з історії Середюк Т.В.  організували екскурсію для  учнів 10-А КЛАСУ  до Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери.

На учнів   чекала насичена інформація з історії  національно – визвольної боротьби, героїки та незламного духу державотворення, що означив все ХХ та початок ХХІ століття для України та її народу . Перед слухачами розгортались картини страт вояків УПА, таємні друкарні та штаби, акти проголошення відновлення незалежності України в часи бойових дій та ризиковані бойові операції з переважаючою силою противника. Історія, яка не схована на сторінках підручників та архівів, а живе в пам’яті юного покоління, назавжди залишиться актуальною та живою .

22 Жовтня, 2019

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top