Прес-реліз проєкту по заміні вікон

“Сучасні вікна-тепла школа-здорові діти”

У зв’язку з ситуацією, що склалася в Україні та в світі з пандемією коронавірусу, батьківська громадськість Ліцею № 3 Івано-Франківської міської ради працює над реалізацією проєкту дистанційно. Батькам вдалося за короткий термін зібрати 15 000 гривень, які були одразу ж перераховані організації-підряднику.

Це дає змогу обраному підряднику розпочати виготовлення вікон вже у квітні 2020 року. А на сьогодні продовжуємо збір грошей та інформуємо батьківську громадськість про кошти, що поступили на банківський рахунок, та ті, що вже перераховані підряднику.

Продовжуємо працювати дистанційно! Бажаємо всім здоров’я!

Робоча група проєкту. (Прес-реліз)

23 Квітня, 2020